Apartmán v Maria Alm

Nabízíme ubytování v apartmánu v malebné alpské vesničce Maria Alm. Apartmán se skládá z obývacího pokoje, dětského pokoje, kuchyně, koupelny a WC. Z obývacího pokoje i dětského pokoje je samostatný vstup na prostorný balkon. V apartmánu se nachází televize, DVD přehrávač (filmy a pohádky jsou k dispozici), rádio, rychlovarná konvice, mikrovlná trouba, toustovač. Kuchň je plně vybavena. V apartmánu je k dispozivi dětská jídelní stolička a děstská cestovní postýlka. Fotografie apartmánu jsou k dispozici v naší fotogalerii. Bližší informace k provozu apartmánu jsou k dispozici v apartmánu.

Apartmán se nachází v I. patře apartmánového domu. V apartmánovém domě se nachází odkládací místnost na lyže a kola. Parkování je bezproblémové před domem. Apartmán se nachází v klidné části Maria Alm a přitom 5 minut od chůze od centra Maria Alm. V okolí apatrmánu je plná občanská vybavenost (obchod, kavárna, pekárna). V blízkosi apatrmánu se nachází sportovní hřiště a hřiště pro děti.

  1. Není dovolen pobyt domácích mazlíčků
  2. Není dovoleno kouřit v apartmánu
  3. Nutné vlastní ložní prádlo, ručníky a útěrky
Ceny a cenové podmínky
Ceny a cenové podmínky

Cena za pronájem není závislá na počtu osob (lze případně domluvit i jinak). Maximálně však může být ubytováno 6 osob (manželská postel, dvoupatrová palanda, rozkládací pohovka). Ubytování probíhá v týdenních intervalech (dohoda možná). Příjezd v sobotu od 15:00 do 18:00, odjezd následující sobotu do 10:00 hodin (dohoda možná).

Platební podmínky: Pro rezervaci termínu je nutné uhradit rezervační poplatek ve výši 100 EUR. Při zrušení rezervace se rezervační poplatek nevrací. 

Hlavní sezóna:                                                       
23. 12. - 2.1.
28. 1. - 4.3.
1. 7. - 31. 8.             
cena je stanovena: 75 EU/noc/apartmán

Vedlejší sezóna:                                                           
3. 1. - 27. 1.
5. 3. - 30. 6.
1. 9. - 22. 12                                         
cena je stanovena: 70 EU/noc/apartmán